Prečo naše brikety?

Zaoberáme sa predajom a dovozom kvalitných drevených brikietdrevených peliet a rašelinových brikiet vhodné do rôznych kotlov. V ponuke máme aj Pini Kay, či grilovacie uhlie.

Všetky naše produkty ponúkame za veľmi priaznivé ceny s doručením priamo k vám po celom Slovensku ZADARMO!

Výhody brikiet

Medzi estetické výhody brikiet patrí pekná hra plameňov, k praktickým možno zaradiť ľahkú reguláciu horenia. Brikety svojimi vlažnosťami zabezpečujú dlhé trvanie horenia, vysokú stálosť ohňa, rovnomerné a stabilné sálanie tepla.

Použitie brikiet

Ohnisko zapĺňajte maximálne na 50%, (pri horení zväčšujú svoj objem). Brikety podľa potreby nalámte na menšie kusy.

Kvalitné NESTRO brikety

Brikety NESTRO, brikety valcového tvaru sú vyrábané zo zmesi smrekových a bukových pilín, lisované pod vysokým tlakom. Majú výbornú výhrevnosť a ich doba horenia je podobná ako pri tehlových briketách.

Brikety Pini Kay

Roky ponúkame špeciálne Pini Kay brikety, ktoré sú výnimočné aj medzi druhmi tvrdého dreva. Sú obľúbené pri udržiavaní stabilnej izbovej teploty v krboch a kachľových peciach. Pri horení nezvyšujú svoj objem.

Aké dodávané množstvá sú dostupné?

Z ponuky je možné zakúpiť kusový aj paletový predaj podľa vlastného výberu.

Poštovné a dodanie

Objednávky najčastejšie vybavujeme ešte v deň ich prijatia, takto vieme zabezpečiť rýchle dodanie najčastejšie hneď nasledujúci deň.

Ako správne používať drevené brikety?

Drevené brikety sa zapaľujú štandardne ako drevo, zapálením malých triesok, papierom alebo špeciálnym podpaľovačom, poprípade položením drevených brikiet na rozžeravené uhlíky. Po rozpálení je potrebné uzavrieť spodný prívod vzduchu pre pomalé a pravidelné spaľovanie.

Prečo naše brikety?

Ekonomické

Prečo naše brikety?

Pohodlné

Prečo naše brikety?

Bezpečné

Doručenie zadarmo po celej SR!
+